Hakkımızda

YILLARIN TECRÜBESİ VE EKİBİMİZİN PROFESYONEL DURUŞU İLE YANINIZDAYIZ.

1991 yılında kurulan Altuntop Isı ve Makina Sanayi Ltd. Şti.’ nin 22.000 m2’ lik kapalı alanı, yurt içinde 100, yurt dışında 300 kişilik alanında uzman personeli bulunmaktadır. 92 ülkeye unlu mamül ve ekmek fırını ekipmanları teknolojilerinde üretim yaparak faaliyet göstermektedir.

Merkezi Hollanda olan firmamız Avrupa ve Amerika kıtalarında unlu mamül ve ekmek fırınları teknolojilerinde kalitenin simgesi haline gelmiş ve satış sonrası hizmet garantisi ile dünyanın her kıtasında geniş servis ağları oluşturmuştur.

Firmamız kurumsal bir yapı ile hem ulusal, hem de uluslararası çalışmaktadır. Üretimin her aşamasında kaliteden vazgeçmemesi, sektöründeki yenilikleri yakından takip etmesi, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilmesi ile kalite ve güvende tek adres olmayı başarmıştır. Firmamızda bulunan AR-GE departmanı sürekli olarak teknolojik düşünce ve inovasyon kuralları dahilinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapmakta, her türlü imkan ve hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Teknolojinin son imkanlarını kullanarak CNC sac işleme tezgahları ile seri, kaliteli ve standartlara uygun ürünler imal etmektedir. Unlu mamül ve ekmek fırınları ekipmanlarında müşterilerin ihtiyacını karşılayabilecek her türlü hizmeti vermektedir.

HİKAYEMİZ

1991-1998

İlk Adımlar...

1991 yılında kurulan Altuntop Isı ve Makina Sanayi Ltd. Şti.’nin ekmek, pasta, hamur makinalarının üretimine profesyonel kemik kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır.

2000-2006

Gelişim...

Sektörde adından sıkça söz ettiren Altuntop, artık sanayi
ve üretimde oturmuş sistemiyle dikkat çekmeyi başarmıştır.


2007-2010

Harika sonuçlar...

Yurtdışı müşterileri ile dünya çapında bir marka olmaya adım attıktan sonra, harika dönüşler alarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmıştır. Sıradaki hedef tüm dünyadır.

2010-2019

Dünden Bugüne...

Teknoloji ve medyanın harmanlandığı sektörde, Altuntop ülkemizde en tepe noktalara ulaşmıştır ve yeni marka, kurumsal kimliği, yenilikçi düşünceleriyle tüm hızıyla Türkiye ve dünyaya hizmet vermeye devam etmektedir...